تاریخ ارسال روی سایت : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


لزوم افزایش سرمایه گذاری در بخش گردشگری دزفول

 سید علی بحرینی ظهر امروز سشنبه در نشست با فرماندار دزفول که به منظور بررسی پروژه های سرمایه گذاری دزفول در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: پس از موفقیت در برجام سرمایه گذاران بویژه خارجی ها رغبت بیشتری برای سرمایه گذاری در ايران پیدا کرده اند.

اقدامات زیربنایی در دزفول
وی بابیان اینکه در دزفول  اقدامات زیربنایی و بزرگ زیادی در حوزه سرمایه گذاری صورت گرفته، عنوان کرد: فرماندار دزفول در این زمینه فراتر از حد انتظار ظاهر شده که جای تقدیر دارد ضمن اینکه ما نیز در استانداری تمام تلاش خودرا برای رفع موانع سرمایه گذاری این شهرستان انجام می دهيم و کوتاهی نخواهیم کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی، توسعه منطقه ای و امور بین الملل استانداری خوزستان خواستار تداوم تلاش و پیگیری های فرماندار دزفول برای جذب سرمایه گذاران و انجام پروژه های بزرگ اقتصادی در این شهرستان شد.

به بخش گردشگری دزفول توجه شود
بحرینی مقدم  یادآور شد: در آمایش سرزمینی که انجام شده پتانسیل ها و ظرفیت های خدادادی دزفول در بخش های کشاورزی، صنایع تبدیلی ، باغ هاو گردشگری نمایان شده که این ظرفیت های عظیم  باید در نمایشگاه های مختلف به نمایش درآید.

وی با تاکید براینکه دزفول در بخش گردشگری ظرفیت بدون رقیبی در خوزستان دارد، تصریح کرد: بنابراین لازم است مسئولان شهرستان بویژه فرماندار نسبت به سرمایه گذاری در این حوزه و بخش کشاورزی توجه بیشتری نسبت به پروژه های نفتی داشته باشد.

بحرینی مقدم افزود:در حوزه خیرین نیز شهرستان دزفول پیشتاز است و در آموزش و پرورش و حوزه سلامت خیرین فعالیت های فراوانی انجام داده اند که باید با فعال تر کردن مجمع خیرین ،این حوزه ها را فعالتر کرد.

وی با تاکید بر اینکه در خوزستان نیاز به اقدامات سرمایه گذاری بیشتری است، عنوان کرد: باید به شهرستان هایی که در زمینه سرمایه گذار عملکرد موفقیت آمیزی دارند تفویض اختيارات داده شود تا در زمینه جذب سرمایه گذار با مشکلات و موانع کمتری مواجه شوند و نسبت به سایر شهرستان های استان تفاوتی داشته باشند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی، توسعه منطقه ای و امور بین الملل استانداری خوزستان ادامه داد: بنابراین با ایجاد معاونت اقتصادی و تفویض اختیار استاندار خوزستان ، فرمانداران سه شهرستان دزفول، خرمشهر و آبادان که ویژه هستند بنا به فعالیت خود در حوزه های مختلف از اختیار لازم برخوردار خواهند شد و برای انجام هر کاری منتظر اخذ مجوز از اداره های کل نخواهند بود.

بحرینی مقدم با اشاره به پیچ و خم های طولانی برای صدور مجوزات مورد نیاز سرمایه گذاران این امر را یک معضل در راه آنها برشمرد و گفت: قطعا با تفویض اختیار به فرمانداران ویژه به عنوان معاون اقتصادی استاندار شاهد رونق بیش از پیش فعالیت های اقتصادی در استان خوزستان خواهیم بود بنابراین با تمام توان پیگیر این تفویض اختیار خواهم بود.

وی در پایان حجم زیاد سرمایه گذاری در دزفول را لذت بخش توصیف کرد و به توجه فراوان استاندار مبنی بر توسعه این شهرستان اشاره کرد.

به گزارش دز ان ان، پس از این جلسه، بحرینی مقدم و هیئت همراه خود با فرماندار و سایر عوامل فرمانداری دزفول به بازدید حضوری از چند پروژه بزرگ اقتصادی و سرمایه گذاری در دزفول پرداختند تا رفع مشکلات و موانع این طرح ها پس از مشاهده حضوری در دستورکار استانداری قرار بگیرد.

لینک های مرتبط:, , , , , ,


 


- عملکرد انجمن دزپارس در فروردین ماه سال ۹۷
- عملکرد انجمن دزپارس در اسفند ماه ۹۶
- زنگ پایانی خوش بر تعطیلات نوروزی در دزفول به همت انجمن دزپارس
- اولین جشنواره بهاره گل‌های دزفول آغاز به کار کرد
- دزفول شهر آب و آجر لذت گردش در میان تاریخی کهن
- گردشی در خانه هایی که بوی تاریخ می دهند دزفول دیار خانه های قدیمی
- اولین جشنواره زمستانی مرکبات دزفول برگزار شد
- عملکرد انجمن دزپارس در بهمن ماه ۹۶
- دزفول در مسیر جهانی شدن همت بالاتری می‌خواهد
- بوستان باغ گودول دزفول
- عملکرد انجمن دزپارس در دی ماه ۹۶
- با وجود تپه های باستانی چغامیش چرا دزفول موزه باستان شناسی ندارد؟
- پخس مستند چغامیش دزفول در مجموعه حمام موزه کرناسیون دزفول
- دزفول نامی گمنام در موزه ملی ایران
- عملکرد انجمن دزپارس در آذر ماه ۹۶
- شکوه فرهنگی دزفول در خانه تاریخی تیزنو
- برگزاری شب های فرهنگی گردشگری دزفول در خانه تاریخی تیزنو
- دومین سمینار فرهنگی گردشگری دزفول شهر چهار فصل برگزار شد
- برگزاری دومین سمینار فرهنگی ،گردشگری دزفول شهر چهارفصل
- عملکرد انجمن دزپارس در آبان ماه ۹۶
- تمدن آوان دزفول،دریچه ای به سوی شناخت تمدن کهن ایرانیان
- دیدار اعضای انجمن دزپارس با کارکنان رادیو دزفول
- کاسه سفالی ۸۷۰۰ساله چغابنوت دزفول
- قمش گنجی تاریخی در اعماق زمین
- عملکرد انجمن دزپارس در مهر ماه ۹۶
- نقش گردشگری و درآمدزایی شاه رکن‌الدین دزفول از یاد رفته است؟
- شرکت فعالانه انجمن دزپارس در پاکسازی روز تاسوعا و عاشورا
- بازدید اعضای انجمن دزپارس از مراسم محرم در محلات تاریخی دزفول
- «علم عباس» در مراسم محرم دزفول چه قصه‌ای دارد؟
- عملکرد انجمن دزپارس در شهریور ۹۶
 

 

همه حقوق مطالب برای لزوم افزایش سرمایه گذاری در بخش گردشگری دزفول محفوظ می باشد

طراحی سایت : محمد آذرکیش